SPWH24918 Pulse Electronics
SPWH24918
Виробник: Pulse Electronics
Description: ANTENNA SMA 863-973 MHZ
Packaging: Bag
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 863MHz ~ 973MHz
Termination: SMA Male
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 3.000" (76.20mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 918MHz
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANTENNA SMA 863-973 MHZ, Packaging: Bag, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 863MHz ~ 973MHz, Termination: SMA Male, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 3.000" (76.20mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 918MHz, Part Status: Active.