SPWM-240-24
SPWM-240-24 MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 240W 24V 10A 180-305Vac CV 3 in 1 Dimming
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 240W; 24VDC; 10A; 180÷305VAC; OUT: 1, Output current: 10A, Operating temperature: -20...90°C, Application: LED, Kind of power supply: LED, Manufacturer series: SPWM-240, Electrical connection: wires, Type of power supply: switching, Operating modes: constant voltage, Power consumption without load: .
Інші пропозиції SPWM-240-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPWM-240-24 Виробник : MEAN WELL Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 240W; 24VDC; 10A; 180÷305VAC; OUT: 1
Output current: 10A
Operating temperature: -20...90°C
Application: LED
Kind of power supply: LED
Manufacturer series: SPWM-240
Electrical connection: wires
Type of power supply: switching
Operating modes: constant voltage
Power consumption without load: <0.5W
Body dimensions: 380x38x28.5mm
Number of outputs: 1
Output voltage: 24V DC
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Supply voltage: 180...305V AC; 255...410V DC
Efficiency: 93%
Power: 240W