Продукція > MEAN WELL > SPWM-240-24DA2
SPWM-240-24DA2
SPWM-240-24DA2 MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 240W 24V 10A 180-305Vac CV DALI-2 with DT6 control
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; DALI 2; 240W; 24VDC; 10A; 180÷305VAC, Output current: 10A, Operating temperature: -20...90°C, Application: LED, Kind of power supply: LED, Manufacturer series: SPWM-240, Electrical connection: wires, Type of power supply: switching, Communictions protocol: DALI 2, Operating modes: constant voltage, Power consumption without load: .
Інші пропозиції SPWM-240-24DA2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPWM-240-24DA2 Виробник : MEAN WELL Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; DALI 2; 240W; 24VDC; 10A; 180÷305VAC
Output current: 10A
Operating temperature: -20...90°C
Type of power supply: switching
Communictions protocol: DALI 2
Operating modes: constant voltage
Power consumption without load: <0.5W
Body dimensions: 380x38x28.5mm
Number of outputs: 1
Output voltage: 24V DC
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Supply voltage: 180...305V AC; 255...410V DC
Efficiency: 93%
Power: 240W