SPWM-240-48
SPWM-240-48 MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 240W 48V 5A 180-305Vac CV 3 in 1 Dimming
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук