SPWM-75-24
SPWM-75-24 MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 76.8W 24V 3.2A 100-305Vac CV 3 in 1 Dimming
на замовлення 42 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук