Продукція > MEAN WELL > SPWM-75-24DA2Q
SPWM-75-24DA2Q
SPWM-75-24DA2Q MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 76.8W 24V 3.2A 100-305Vac CV DALI-2 with DT8 control
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук