SQBR2010KJ
SQBR2010KJ TE Connectivity Passive Product
product-1623779-9.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 10K OHM 5% 20W RADIAL
Power (Watts): 20W
Tolerance: ±5%
Features: Cement Coated, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Resistance: 10 kOhms
на замовлення 793 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 10K OHM 5% 20W RADIAL, Power (Watts): 20W, Tolerance: ±5%, Features: Cement Coated, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Resistance: 10 kOhms.