SQBW20330RJ
SQBW20330RJ TE Connectivity Passive Product
product-2-1623779-5.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 330 OHM 20W 5% RADIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 20W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
Features: Cement Coated, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Package / Case: Radial, Rectangular Case
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Mounting Feature: Brackets
Coating, Housing Type: Ceramic
Part Status: Active
Resistance: 330 Ohms
на замовлення 688 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 330 OHM 20W 5% RADIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 20W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Quick Connects, 0.250" (6.35mm), Features: Cement Coated, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety, Package / Case: Radial, Rectangular Case, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Mounting Feature: Brackets, Coating, Housing Type: Ceramic, Part Status: Active, Resistance: 330 Ohms.
Інші пропозиції SQBW20330RJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQBW20330RJ Виробник : TE Connectivity / Holsworthy NG_DS_1773285_M-726228.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 330 Ohms 5% 300ppm 20.0 Watt SQ