SQBW4027RJFASTON
SQBW4027RJFASTON TE Connectivity Passive Product
product-1879068-2.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 27 OHM 5% 40W
Power (Watts): 40W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
Features: Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Rectangular Case
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 3.543" L x 0.748" W (90.00mm x 19.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Mounting Feature: Brackets
Coating, Housing Type: Ceramic
Part Status: Active
Resistance: 27 Ohms
на замовлення 925 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 27 OHM 5% 40W, Power (Watts): 40W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Quick Connects, 0.250" (6.35mm), Features: Flame Proof, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Rectangular Case, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 3.543" L x 0.748" W (90.00mm x 19.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Mounting Feature: Brackets, Coating, Housing Type: Ceramic, Part Status: Active, Resistance: 27 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQBW4027RJFASTON Виробник : TE Connectivity / Holsworthy product-1879068-2.datasheet.pdf Wirewound Resistors - Through Hole SQB 40 27R 5% 6.35MM FASTON