SQBW40330RJFASTON
SQBW40330RJFASTON TE Connectivity Passive Product
product-2-1879068-7.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 330 OHM 5% 40W
Power (Watts): 40W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
Features: Cement Coated, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Rectangular Case
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 3.543" L x 0.748" W (90.00mm x 19.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Mounting Feature: Brackets
Coating, Housing Type: Ceramic
Part Status: Active
Resistance: 330 Ohms
на замовлення 425 шт:
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 330 OHM 5% 40W, Power (Watts): 40W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Quick Connects, 0.250" (6.35mm), Features: Cement Coated, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Rectangular Case, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 3.543" L x 0.748" W (90.00mm x 19.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Mounting Feature: Brackets, Coating, Housing Type: Ceramic, Part Status: Active, Resistance: 330 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQBW40330RJFASTON SQBW40330RJFASTON Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773285_P1.pdf Wirewound Resistors - Through Hole SQB40 330R 5% (WIRE) 6.35MM FASTON