Продукція > AVX CORPORATION > SQCA5A331GAJME\500
SQCA5A331GAJME\500
SQCA5A331GAJME\500 AVX Corporation
sqca-sqcb.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 330PF 50V 0605
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 330pF A CASE 0+-30ppm/oC 2% Tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCA5A331GAJME500 SQCA5A331GAJME500 Виробник : AVX sqcs-sqcf-776804.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 330pF A CASE 0+-30ppm/oC 2% Tol