Продукція > KYOCERA AVX > SQCA5A821JAJME
SQCA5A821JAJME
SQCA5A821JAJME KYOCERA AVX
SQCA_SQCB_Ultra_Low_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 820PF 50V 0505
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 820pF A CASE 0+-30ppm/oC 5% Tol.
Інші пропозиції SQCA5A821JAJME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCA5A821JAJME SQCA5A821JAJME Виробник : AVX sq-27374.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 820pF A CASE 0+-30ppm/oC 5% Tol