Продукція > KYOCERA AVX > SQCA5C103KATME
SQCA5C103KATME
SQCA5C103KATME KYOCERA AVX
SQCA_SQCB_Ultra_Low_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10000PF 50V 0505
Tolerance: ±10%
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0505 (1313 Metric)
Temperature Coefficient: C
Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.022" (0.57mm)
Capacitance: 10000 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 50V 0505, Tolerance: ±10%, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0505 (1313 Metric), Temperature Coefficient: C, Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.022" (0.57mm), Capacitance: 10000 pF.
Інші пропозиції SQCA5C103KATME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCA5C103KATME SQCA5C103KATME Виробник : AVX sqcs-sqcf-776804.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V .01uF A CASE 0+-30ppm/oC 10% Tol