Продукція > KYOCERA AVX > SQCAEA100FATME
SQCAEA100FATME
SQCAEA100FATME KYOCERA AVX
SQCA_SQCB_Ultra_Low_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10PF 150V 0505
Tolerance: ±1%
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 150V
Package / Case: 0505 (1313 Metric)
Temperature Coefficient: A
Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.022" (0.57mm)
Capacitance: 10 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10PF 150V 0505, Tolerance: ±1%, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 150V, Package / Case: 0505 (1313 Metric), Temperature Coefficient: A, Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.022" (0.57mm), Capacitance: 10 pF.
Інші пропозиції SQCAEA100FATME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCAEA100FATME SQCAEA100FATME Виробник : AVX sq-27374.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 10pF A CASE 0+-30ppm/oC 1% Tol