Продукція > AVX CORPORATION > SQCAEA100GAJME\500
SQCAEA100GAJME\500
SQCAEA100GAJME\500 AVX Corporation
sqca-sqcb.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 10PF 150V 0605
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 10pF A Case 0+-30ppm/oC 2% Tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCAEA100GAJME500 SQCAEA100GAJME500 Виробник : AVX sqca_sqcb-776986.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 10pF A Case 0+-30ppm/oC 2% Tol