Продукція > KYOCERA AVX > SQCAEA330GA1ME
SQCAEA330GA1ME
SQCAEA330GA1ME KYOCERA AVX
SQCA_SQCB_Ultra_Low_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 33PF 150V 0505
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 33pF A CASE 0+-30ppm/oC 2% Tol.
Інші пропозиції SQCAEA330GA1ME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCAEA330GA1ME SQCAEA330GA1ME Виробник : AVX sq-27374.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 33pF A CASE 0+-30ppm/oC 2% Tol