Продукція > KYOCERA AVX > SQCAEM101JAJME
SQCAEM101JAJME
SQCAEM101JAJME KYOCERA AVX
SQCA_SQCB_Ultra_Low_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 100PF 150V 0505
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Voltage - Rated: 150V
Package / Case: 0505 (1313 Metric)
Temperature Coefficient: M
Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.022" (0.57mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 100 pF
на замовлення 529 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 100PF 150V 0505, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Voltage - Rated: 150V, Package / Case: 0505 (1313 Metric), Temperature Coefficient: M, Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.022" (0.57mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 100 pF.
Інші пропозиції SQCAEM101JAJME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 691 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
SQCAEM101JAJME SQCAEM101JAJME Виробник : KYOCERA AVX SQCA_SQCB_Ultra_Low_DS.pdf Description: CAP CER 100PF 150V 0505
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 150V
Temperature Coefficient: M
Part Status: Obsolete
Capacitance: 100 pF