Продукція > AVX CORPORATION > SQCAEM120JAJME\500
SQCAEM120JAJME\500
SQCAEM120JAJME\500 AVX Corporation
sqca-sqcb.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 12PF 150V 0605
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 12pF A Case +90+-20ppm/oC5%Tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCAEM120JAJME500 SQCAEM120JAJME500 Виробник : AVX sqca_sqcb-776986.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 12pF A Case +90+-20ppm/oC5%Tol