Продукція > AVX CORPORATION > SQCAEM150JAJME\500
SQCAEM150JAJME\500
SQCAEM150JAJME\500 AVX Corporation
sqca-sqcb.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 15PF 150V 0605
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 15pF A Case +90+-20ppm/oC5%Tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCAEM150JAJME500 SQCAEM150JAJME500 Виробник : AVX sqca_sqcb-776986.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 15pF A Case +90+-20ppm/oC5%Tol