Продукція > AVX CORPORATION > SQCAEM180GAJME\500
SQCAEM180GAJME\500
SQCAEM180GAJME\500 AVX Corporation
sqca-sqcb.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 18PF 150V 0505
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 18pF A Case +90+-20ppm/oC2%Tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCAEM180GAJME500 SQCAEM180GAJME500 Виробник : AVX sqca_sqcb-776986.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 18pF A Case +90+-20ppm/oC2%Tol