SQCAEM1R6BATME
SQCAEM1R6BATME KYOCERA AVX Components
sqca-sqcb.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 1.6pF 150V +90±20ppm/C 0.1pF Pad SMD 0505 125°C Ultra Low ESR T/R
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 86
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V1.6pFACASE +90+-20ppm/oC.1pFTol.
Інші пропозиції SQCAEM1R6BATME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCAEM1R6BATME SQCAEM1R6BATME Виробник : AVX Corporation sqca-sqcb.pdf Description: CAP CER 1.6PF 150V 0605