Продукція > AVX CORPORATION > SQCAEM1R9CAJME\500
SQCAEM1R9CAJME\500
SQCAEM1R9CAJME\500 AVX Corporation
sqca-sqcb.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1.9PF 150V 0605
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 1.9pF A Case +90+-20ppm/oC.25pFTo.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCAEM1R9CAJME500 SQCAEM1R9CAJME500 Виробник : AVX sqca_sqcb-776986.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 1.9pF A Case +90+-20ppm/oC.25pFTo