Продукція > AVX CORPORATION > SQCAEM200JAJME\500
SQCAEM200JAJME\500
SQCAEM200JAJME\500 AVX Corporation
sqca-sqcb.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 20PF 150V 0605
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 20pF A Case +90+-20ppm/oC5%Tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCAEM200JAJME500 SQCAEM200JAJME500 Виробник : AVX sqca_sqcb-776986.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 20pF A Case +90+-20ppm/oC5%Tol