Продукція > AVX CORPORATION > SQCAEM240FAJME\500
SQCAEM240FAJME\500
SQCAEM240FAJME\500 AVX Corporation
sqca-sqcb.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 24PF 150V 0605
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 24pF A Case +90+-20ppm/oC1%Tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCAEM240FAJME500 SQCAEM240FAJME500 Виробник : AVX sqca_sqcb-776986.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 24pF A Case +90+-20ppm/oC1%Tol