Продукція > AVX CORPORATION > SQCAEM2R0BAJME\500
SQCAEM2R0BAJME\500
SQCAEM2R0BAJME\500 AVX Corporation
sqca-sqcb.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2PF 150V 0605
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 2pF A Case +90+-20ppm/oC.1pFTol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCAEM2R0BAJME500 SQCAEM2R0BAJME500 Виробник : AVX sqca_sqcb-776986.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 2pF A Case +90+-20ppm/oC.1pFTol