SQM5-1K5JB2
SQM5-1K5JB2 Welwyn (TT electronics)
sqm.pdf
Виробник: Welwyn (TT electronics)
Res Metal Oxide 1.5K Ohm 5% 5W ±350ppm/°C Ceramic RDL Bulk
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 38
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SQM5-1K5JB2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQM5-1K5JB2 SQM5-1K5JB2 Виробник : Welwyn (TT electronics) sqm.pdf Res Metal Oxide 1.5K Ohm 5% 5W ±350ppm/°C Ceramic RDL Bulk