SR04X1000FTL
SR04X1000FTL Walsin Technology Corporation
asc_sr.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thick Film 0402 100 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 100Ω; 62.5mW; ±1%; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 100Ω, Power: 62.5mW, Tolerance: ±1%, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR04X1000FTL SR04X1000FTL Виробник : WALSIN SR-series.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 100Ω; 62.5mW; ±1%; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Resistance: 100Ω
Power: 62.5mW
Tolerance: ±1%
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 600
SR04X1000FTL SR04X1000FTL Виробник : Walsin Technology Corporation asc_sr.pdf Res Thick Film 0402 100 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
SR04X1000FTL SR04X1000FTL Виробник : Walsin Technology Corporation asc_sr.pdf Res Thick Film 0402 100 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive