SR04X1004FTL
SR04X1004FTL MULTICOMP PRO
4536433.pdf
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - SR04X1004FTL - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 1 Mohm, ± 1%, 100 mW, 0402 [Metrisch 1005]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0402 [Metrisch 1005]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 100mW
Widerstandstyp: Universell
isCanonical: N
Widerstand: 1Mohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 0
Temperaturkoeffizient: 100ppm/°C
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MP SR Series
productTraceability: No
Nennspannung: 50V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 10655 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 667
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - SR04X1004FTL - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 1 Mohm, ± 1%, 100 mW, 0402 [Metrisch 1005], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0402 [Metrisch 1005], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 100mW, Widerstandstyp: Universell, isCanonical: N, Widerstand: 1Mohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 0, Temperaturkoeffizient: 100ppm/°C, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MP SR Series, productTraceability: No, Nennspannung: 50V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR04X1004FTL SR04X1004FTL Виробник : MULTICOMP PRO 4536433.pdf Description: MULTICOMP PRO - SR04X1004FTL - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 1 Mohm, ± 1%, 100 mW, 0402 [Metrisch 1005]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 100mW
Widerstandstyp: Universell
isCanonical: Y
Widerstand: 1Mohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 0
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MP SR Series
productTraceability: No
Nennspannung: 50V
Produktbreite: 0.5mm