SR04X2372FTL
SR04X2372FTL Walsin Technology Corporation
asc_sr.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thick Film 0402 23.7K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SR04X2372FTL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR04X2372FTL SR04X2372FTL Виробник : Walsin Technology Corporation asc_sr.pdf Res Thick Film 0402 23.7K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200