SR201A102FAA
SR201A102FAA KYOCERA AVX Components
skycap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.001uF 100V C0G 1% Radial 2.54mm 125°C Bag
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1000pF C0G .1LS.
Інші пропозиції SR201A102FAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A102FAA SR201A102FAA Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 1000PF 100V NP0 RADIAL
товару немає в наявності
SR201A102FAA SR201A102FAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1000pF C0G .1LS