SR201A102FAR
SR201A102FAR KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF C0G RoHS Long Leads 1%
на замовлення 989 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SR201A102FAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A102FAR SR201A102FAR Виробник : KYOCERA AVX Components srseries.pdf Cap Ceramic 0.001uF 100V C0G 1% Radial 2.54mm 125°C Bulk