SR201A102JARTR2
SR201A102JARTR2 AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1000PF 100V NP0 RADIAL
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF 5% Radial.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A102JARTR2 SR201A102JARTR2 Виробник : KYOCERA AVX Components sr_series-1016911.pdf Cap Ceramic 0.001uF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125°C T/R
товару немає в наявності
SR201A102JARTR2 SR201A102JARTR2 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF 5% Radial