SR201A152FAA
SR201A152FAA KYOCERA AVX Components
skycap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0015uF 100V C0G 1% Radial 2.54mm 125°C Bag
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1500pF C0G .1LS.
Інші пропозиції SR201A152FAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A152FAA SR201A152FAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1500pF C0G .1LS