SR201A182JAR
SR201A182JAR KYOCERA AVX
SR_Series-1016911.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF C0G RoHS Long Leads 5%
на замовлення 1716 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A182JAR SR201A182JAR Виробник : KYOCERA AVX Components sr_series-1016911.pdf Cap Ceramic 0.0018uF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125°C Bulk
на замовлення 480 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 327
SR201A182JAR SR201A182JAR Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 1800PF 100V NP0 RADIAL