SR201A222GAR
SR201A222GAR KYOCERA AVX Components
sr_series-1016911.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0022uF 100V C0G 2% Radial 2.54mm 125°C Bulk
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 2200pF C0G RoHS Long Leads 2%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A222GAR SR201A222GAR Виробник : KYOCERA AVX SR-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 2200pF C0G RoHS Long Leads 2%
на замовлення 900 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
SR201A222GAR SR201A222GAR Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 2200PF 100V NP0 RADIAL
на замовлення 19 шт:
SR201A222GAR SR201A222GAR Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2200pF C0G