SR201A272JAR
SR201A272JAR AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2700PF 100V NP0 RADIAL
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2700pF 5% C0G.
Інші пропозиції SR201A272JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A272JAR SR201A272JAR Виробник : KYOCERA AVX Components srseries.pdf Cap Ceramic 0.0027uF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125°C Bulk
товару немає в наявності
SR201A272JAR SR201A272JAR Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2700pF 5% C0G