SR201A272KAR
SR201A272KAR KYOCERA AVX Components
srseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0027uF 100V C0G 10% Radial 2.54mm 125°C Bulk
на замовлення 1599 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 740
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2700pF 10% C0G.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A272KAR SR201A272KAR Виробник : KYOCERA AVX Components srseries.pdf Cap Ceramic 0.0027uF 100V C0G 10% Radial 2.54mm 125°C Bulk
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 493
SR201A272KAR SR201A272KAR Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 2700PF 100V NP0 RADIAL
на замовлення 19 шт:
товару немає в наявності
SR201A272KAR SR201A272KAR Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2700pF 10% C0G