SR201A332JAR
SR201A332JAR KYOCERA AVX Components
sr_series-1016911.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0033uF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125°C Bulk
на замовлення 506 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 278
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3300PF 100V NP0 RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm), Capacitance: 3300 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A332JAR SR201A332JAR Виробник : KYOCERA AVX SR-Series.pdf Description: CAP CER 3300PF 100V NP0 RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)
Capacitance: 3300 pF
на замовлення 1317 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
SR201A332JAR SR201A332JAR Виробник : KYOCERA AVX SR-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 3300pF C0G RoHS Long Leads 5% N 581-SR201A332J
на замовлення 762 шт:
Мінімальне замовлення: 5
SR201A332JAR SR201A332JAR Виробник : AVX SR_Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 3300 pF C0G(NP0) 5 % 2.54 mm
на замовлення 86 шт:
SR201A332JAR SR201A332JAR Виробник : KYOCERA AVX Components sr-series.pdf Cap Ceramic 0.0033uF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125°C Bulk