SR201A471FAR
SR201A471FAR KYOCERA AVX Components
sr_series-1016911.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 470pF 100V C0G 1% Radial 2.54mm 125°C Bulk
на замовлення 950 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 758
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 470pF C0G .2LS.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A471FAR SR201A471FAR Виробник : KYOCERA AVX Components sr_series-1016911.pdf Cap Ceramic 470pF 100V C0G 1% Radial 2.54mm 125°C Bulk
на замовлення 950 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
SR201A471FAR SR201A471FAR Виробник : KYOCERA AVX Components srseries.pdf Cap Ceramic 470pF 100V C0G 1% Radial 2.54mm 125°C Bulk
товару немає в наявності
SR201A471FAR SR201A471FAR Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 470pF C0G .2LS