SR201A471GAR
SR201A471GAR KYOCERA AVX Components
skycap-sr.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 470pF 100V C0G 2% Radial 2.54mm 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 470pF C0G.
Інші пропозиції SR201A471GAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A471GAR SR201A471GAR Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 470PF 100V NP0 RADIAL
товару немає в наявності
SR201A471GAR SR201A471GAR Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 470pF C0G