Продукція > KYOCERA AVX > SR201A471JARTR2
SR201A471JARTR2
SR201A471JARTR2 Kyocera AVX
SR-Series.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 470pF C0G RoHS Long Leads 5%
на замовлення 989 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A471JARTR2 SR201A471JARTR2 Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 470PF 100V NP0 RADIAL
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
SR201A471JARTR2 SR201A471JARTR2 Виробник : KYOCERA AVX Components srseries.pdf Cap Ceramic 470pF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125°C T/R