Продукція > AVX > SR201A472JAA
SR201A472JAA
SR201A472JAA AVX
SR-Series-1016911.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 4700pF 5% C0G
на замовлення 1867 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SR201A472JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A472JAA SR201A472JAA Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 4700PF 100V C0G/NP0 RAD
на замовлення 584 шт:
SR201A472JAA SR201A472JAA Виробник : KYOCERA AVX Components skycap.pdf Cap Ceramic 0.0047uF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125°C Bag