Продукція > SR2 > SR201A472KAA
SR201A472KAA
SR-Series.pdf
Виробник:
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис SR201A472KAA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 4700pF 10% C0G.
Інші пропозиції SR201A472KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A472KAA SR201A472KAA Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 4700PF 100V NP0 RADIAL
товару немає в наявності
SR201A472KAA SR201A472KAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 4700pF 10% C0G