SR201A561GAATR2
SR201A561GAATR2 KYOCERA AVX Components
skycap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 560pF 100V C0G 2% Radial 2.54mm 125°C T/R
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 560pF C0G Long Leads 1"min 2% E 581-SR201A561GARTR2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A561GAATR2 SR201A561GAATR2 Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 560PF 100V NP0 RADIAL
товару немає в наявності
SR201A561GAATR2 SR201A561GAATR2 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 560pF C0G
SR201A561GAATR2 SR201A561GAATR2 Виробник : KYOCERA AVX avx_10032019_SR_old_TA-1773195.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 560pF C0G Long Leads 1"min 2% E 581-SR201A561GARTR2