SR201A681FARTR1
SR201A681FARTR1 KYOCERA AVX Components
122sr-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 680pF 100V C0G 1% Radial 2.54mm 125°C T/R
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 680pF C0G.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A681FARTR1 SR201A681FARTR1 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 680pF C0G