SR201A821JAATR1
SR201A821JAATR1 KYOCERA AVX Components
skycap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 820pF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125°C T/R
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 529
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 820pF 5% C0G.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A821JAATR1 SR201A821JAATR1 Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 820PF 100V NP0 RADIAL
товару немає в наявності
SR201A821JAATR1 SR201A821JAATR1 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 820pF 5% C0G