SR201A821JAR
SR201A821JAR KYOCERA AVX
SR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 820pF C0G RoHS Long Leads 5%
на замовлення 851 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SR201A821JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A821JAR SR201A821JAR Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 820pF 5% C0G
на замовлення 850 шт:
SR201A821JAR SR201A821JAR Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 820PF 100V NP0 RADIAL
на замовлення 19 шт:
SR201A821JAR SR201A821JAR Виробник : KYOCERA AVX Components sr-series.pdf Cap Ceramic 820pF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125°C Bulk