Продукція > AVX > SR201C103KAATR1
SR201C103KAATR1
SR201C103KAATR1 AVX
SR-Series-1016911.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.01uF 10% Radial
на замовлення 6256 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201C103KAATR1 SR201C103KAATR1 Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL