SR201C103KARTR2
SR201C103KARTR2 AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.01uF 10% Radial.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201C103KARTR2 SR201C103KARTR2 Виробник : KYOCERA AVX Components srseries.pdf Cap Ceramic 0.01uF 100V X7R 10% Radial 2.54mm 125°C T/R
товару немає в наявності
SR201C103KARTR2 SR201C103KARTR2 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.01uF 10% Radial