SR201C103KAT
SR201C103KAT KYOCERA AVX
avx_10032019_SR-old.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.01 uF X7R 10% .230" Trimmed Leads
на замовлення 472 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SR201C103KAT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201C103KAT SR201C103KAT Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
SR201C103KAT SR201C103KAT Виробник : KYOCERA AVX Components skycap.pdf Cap Ceramic 0.01uF 100V X7R 10% Radial 2.54mm 125°C Bag